RYCHLEJŠÍ NEŽ RYCHLÁ
Naše robustní a stabilní optická síť vám přináší vysokou dostupnost služeb. Přístup k internetu vám zajišťujeme „přímo od zdroje“ díky vlastnímu peeringu s 500+ světovými operátory a poskytovateli obsahu.

BEZPEČÍ NA PRVNÍM MÍSTĚ

Naše prvotřídní technologie a chytrá architektura sítě chrání vaši infrastrukturu proti DDoS útokům. Navíc si můžete navýšit ochranu a dostupnost na míru vašim potřebám – pomocí služeb Firewall nebo Backup Line.

ZKUŠENOST PROVĚŘENÁ ČASEM

Byli jsme u zrození internetu v Česku. A tak jsme pro vás za více než 20 let nasbírali mnoho zkušeností. Spoléhají na ně i přední operátoři, se kterými nás pojí dlouholeté partnerství a oboustranná spokojenost. Přidáte se k nim i vy?

NEVIDITELNÉ PARTNERSTVÍ

Většina zákazníků je s námi přes 7 let. A co si nejvíce chválí? Vše funguje tak, jak má, a díky tomu o nás téměř nevědí. Pokud nás však budete potřebovat, jsme vám k dispozici 24/7 a nezáleží na tom, zda jde o servis nebo pouhou radu.

Firmy, které už propojujeme

1327x1327_Modra_Blog.png

Spolehlivá síť pro vaši malou i velkou firmu

Chcete poptat připojení nebo máte dotaz?

Stačí nám zavolat nebo napsat.
+420 226 204 111
sales@quantcom.cz
Vaše údaje budeme zpracovávat za účelem oslovení s informací o možnostech spolupráce. Více informací o zpracování osobních údajů naleznete v dokumentu Zpracování osobních údajů
*
Quantcom Logo
Kontaktní údaje