Připojení pro profesionály

Internet_Profi_blok_794x496_f3002cdea8.jpg

Naše nároky stále narůstají. Ať už jste nadnárodní společnost, malá či střední firma, výzkumné pracoviště nebo poskytovatel Internetu, máme pro Vás komplexní připojení s garantovanou symetrickou rychlostí

  • Přes 900 metropolitní optikou připojených office center
  • Vlastní infrastruktura do uzlů NIX.CZ, DE-CIX, ECIX, AMS-IX, LINX, SIX.SK, VIX.AT
  • Přímý peering s více než 500 světovými operátory a poskytovateli obsahu
  • Preferovaný last mile dodavatel světových operátorů

Technické detaily

image_c3dea81a61.jpeg
  • Páteřní optická síť v délce > 5000 km
  • Výjimečně nízká latence do evropských Peering - ových center
  • Infrastrukturní ochrana sítě proti DDoS 
  • CORE síťová technologie Cisco, Juniper
  • IP adresy IPv4 a IPv6 

Chcete si připojení sjednat nebo máte dotaz?

Stačí nám zavolat nebo napsat.
sales@quantcom.cz
*
*
*
Vaše údaje budeme zpracovávat za účelem oslovení s informací o možnostech spolupráce. Více informací o zpracování osobních údajů naleznete v dokumentu Zpracování osobních údajů
*

Komplexní služba firemního připojení k síti Internet s garantovanou symetrickou rychlostí

V dnešní době je pro firmy klíčové mít spolehlivý a rychlý internet. Služba Internet Profi, internet pro podnikatele od Quantcomu, je to nejlepší řešení pro všechny, kdo hledají stabilní a rychlé optické připojení. Optický internet je základem pro efektivní práci, protože umožňuje rychlý přenos dat a zajišťuje vysokou dostupnost služeb bez ohledu na počet uživatelů připojených ve vaší firmě.

Náš Profi Internet je ideální pro firmy, které vyžadují garantovanou šířku pásma pro své kritické aplikace a pro které by jakýkoliv výpadek nebo zpomalení internetu mohly mít vážné následky. Není jen o rychlosti, ale také o nepřetržitém připojení a vysoce kvalifikované podpoře, která je vám k dispozici, kdykoliv ji budete potřebovat.

Internet Profi je nejen rychlý a spolehlivý, ale také bezpečný a flexibilní, což moderní podnikání bez pochyby vyžaduje. Ať už potřebujete hostovat vlastní servery, používat cloudové služby nebo zajišťovat bezproblémové video konference, Internet Profi je tu pro vás.

Když se rozhodnete pro Profi Internet, získáte nejen optické připojení internetu, ale také přístup k pokročilým technologickým řešením a individuální přístup, který bude odpovídat vašim firemním cílům. Připojte se k internetu s Quantcomem, začněte využívat výhody optického internetu a objevte, jak může pomoci vaší firmě růst.