Nekonečná kapacita optického vlákna

Dark_Fibre_Blok_794x496_96703b651b.jpg

Potřebujete přenášet Vámi strukturovaná data a protokoly zcela nezávisle na naší síti? Jste operátor nebo velká firma a stavíte vlastní infrastrukturní řešení? Pak pro Vás může být vhodná služba Dark Fiber.

  • Jednovidové optické vlákno typu G.652, G.655 nebo G.656 (NZDF)
  • Formát nenasvíceného optického vlákna – Dark Fiber
  • Neomezená kapacita datového přenosu
  • Transportní zpoždění omezené rychlostí světla

Technické detaily

B_Lok2_Dark_Fibre_794x496_b6205891e2.png
  • Nezávislost na aktivní části sítě
  • Neměnná topologie geografického průběhu
  • Možnosti poskytnutí housingu pro regeneraci signálu v trase
  • Osazení konektory E2000/APC, LC/PC nebo dle požadavku zákazníka

Chcete si připojení sjednat nebo máte dotaz?

Stačí nám zavolat nebo napsat.
sales@quantcom.cz
*
*
*
Vaše údaje budeme zpracovávat za účelem oslovení s informací o možnostech spolupráce. Více informací o zpracování osobních údajů naleznete v dokumentu Zpracování osobních údajů
*

Pronájem nenasvícených optických vláken

Dark Fiber označuje nenasvícená optická vlákna, která nejsou aktuálně aktivně využívána pro přenos dat. Tato vlákna jsou pronajímána firmámoperátorům, kteří si pak mohou zajišťovat vlastní datovou komunikaci nezávisle na poskytovateli.

Quantcom nabízí k pronájmu nenasvícená optická vlákna v rámci své páteřní a metropolitní sítě. Tato optická vlákna jsou ideální pro zákazníky, kteří vyžadují vlastní vysokokapacitní infrastrukturu pro přenos dat s minimálním zpožděním. Připojení je zakončeno na optických konektorech v rozvaděči, což zajišťuje vysokou flexibilitu a spolehlivost. Klíčovou výhodou služby Dark Fiber je možnost využití optických vláken G.652, G.655 a G.656, která poskytují neomezenou kapacitu datového přenosu. Vlákna jsou osazena konektory E2000/APC, LC/PC nebo dle požadavku zákazníka. 

Další výhodou služby Dark Fiber je neměnná topologie geografického průběhu, což znamená, že trasa optických kabelů, jak je fyzicky položena, zůstává neměnná bez ohledu na jakékoliv změny v technologii nebo v konfiguraci sítě. Tato stabilita zajišťuje spolehlivost a předvídatelnost v provozu datových sítí, což je zásadní pro efektivní správu síťové infrastruktury.