Hledáme nového kolegu do týmu sesterské společnosti Fiber Services, a.s. , který se bude věnovat zpracování projekční dokumentace a přípravě rozpočtů investičních i servisních projektů výstavby dálkových optických sítí.

Náplň práce

  • Projekční činnost na dálkových optických sítích
  • Zpracování projekční/realizační dokumentace a dokumentace skutečného provedení
  • Vyřizování ÚR na nové optické trasy a stavební pozemky
  • Údržba GIS
  • Jednání se správními orgány a dodavateli
  • Příprava rozpočtů na investiční i servisní projekty

Co požadujeme

  • SŠ vzdělání zakončené maturitou (ideálně elektrotechnického nebo telekomunikačního zaměření)
  • Praxe  na pozici projektant optických sítí výhodou
  • Dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Schopnost pracovat samostatně i týmu
  • Základní znalosti tvorby a přípravy projektové dokumentace
  • Uživatelská znalost práce s PC (Microstation, MS Office)
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme

  • Práci na HPP v zaběhnuté telekomunikační firmě
  • Finanční ohodnocení odpovídající znalostem, dovednostem a zkušenostem
  • Zaměstnanecké výhody (mobilní telefon, notebook, stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené)
  • Karta MultiSport
  • Služební automobil
  • Sídlo firmy v Praze, působnost v oblasti Čech a Moravy
  • Pravidelná školení a vzdělávání v perspektivní oboru

Nástup možný ihned.

V případě, že Vás vypsaná pracovní pozice zaujala, zašlete strukturované CV na emailovou adresu: libor.silvestr@fiberservices.cz.

Kontaktujte nás

Libor_Silvestr.jpg

Libor Silvestr

libor.silvestr@fiberservices.cz

Chcete se na něco zeptat?

Kontaktujte nás.
info@quantcom.cz
Vaše údaje budeme zpracovávat za účelem oslovení s informací o možnostech spolupráce. Více informací o zpracování osobních údajů naleznete v dokumentu Zpracování osobních údajů

Nejde o pozici, kterou jste hledal/a?